Przyjazne dla środowiska oferty wynajmu samochodów franczyzowych

Firma Green Motion, założona w 2007 roku w Wielkiej Brytanii, jest obecnie uznawana za wiodącą na świecie firmę w zakresie wynajmu samochodów i samochodów dostawczych o niskiej emisji CO2. Przeczytaj, aby dowiedzieć się więcej o korzyściach związanych z posiadaniem i prowadzeniem wypożyczalni samochodów z Green Motion.

W 2005 r. Richard Lowden, założyciel i prezes wypożyczalni samochodów Green Motion, zareagował na globalną potrzebę podjęcia prawdziwych i pozytywnych działań w celu zmniejszenia wpływu zmian klimatycznych na stworzenie tego, co jest obecnie pierwszym na świecie w pełni przyjazny dla środowiska Wypożyczalnia samochodów.

Richard Lowden
Richard Lowden

Koncepcja organizacji była bardzo prosta - dać swoim klientom zarówno wypoczynek, jak i wybór czy możliwość wynajęcia ekologicznych pojazdów, zmniejszając tym samym emisję CO2, korzystając jednocześnie z większej i lepszej gospodarki paliwowej. Podczas opracowywania Green Motion zidentyfikował rzeczywistą niszę w wynajmie samochodów i wynajmuje pojazdy, aby zapewnić zieloną alternatywę dla klientów.

Oryginalna działalność rozpoczęła się w 2007 roku w Wielkiej Brytanii i pomimo niezwykle silnej koniunktury gospodarczej, marka Green Motion cieszy się doskonałą dynamiką rozwoju, stając się 10 najemcą w Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej.

W 2012 r. Marka Green Motion rozszerzyła się wraz z otwarciem punktów franczyzowych na Malcie i na Cyprze.

Rozwój Green Motion trwa nadal w 2013 roku ze sprzedażą samochodów marki Master Country i wypożyczaniem samochodów dostawczych we Włoszech, na Węgrzech, w Islandii i Irlandii Południowej.

Obecnie Green Motion koncentruje się na dalszym umacnianiu swojego rynku macierzystego Wielkiej Brytanii, obok ciągłego rozwoju międzynarodowego marki w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Ameryce Północnej i Południowej oraz w Australii.

Rodzaje dostępnej franczyzy

Jakiego rodzaju franczyzą jesteś zainteresowany?

W Green Motion oferujemy różnorodne franczyzy z kraju i lokalizacji. Na przykład w wielu lokalizacjach franczyzy w kraju zostały już uzgodnione, co oznacza, że tylko pojedyncze miasta lub lokalizacje są dostępne. Istnieje kilka krajów, w których dostępna jest cała franczyza narodowa. W Stanach Zjednoczonych oferujemy franczyzy państwowe (które są instalowane w ten sam sposób, co franczyza narodowa), z indywidualnymi franczyzami lokalizacji dostępnych w każdym stanie.