Rozpoczęcie franczyzy Green Motion

Green Motion chce współpracować z istniejącymi lokalnymi firmami zajmujacymi sie wynajmem samochodow lub osobami z wysokia znajomoscia branzy wynajmu pojazdów, które skorzystają na bogatym doświadczeniu, które możemy zaoferować, w połączeniu z wielokrotnie nagradzaną i rozwijającą się marką i stanem wynajmu samochodów na całym świecie Dystrybucji sztuki, systemów sprzedaży i marketingu.

Marka Green Motion

Green Motion jest już liderem w umożliwianiu wynajmu samochodów przyjaznych dla środowiska. Aby wspierać tę strategię biznesową, wypożyczanie samochodów Green Motion stworzyło niepowtarzalną i dynamiczną tożsamość marki, która sprawiła, że firma znalazła się wśród najlepszych w branży wynajmu.

Planowanie biznesowe i finanse

Przed rozpoczęciem każdej lokalizacji franczyzowej zespół zarządzający i operacyjny Green Motion pomagają nowym franczyzobiorcom w planowaniu biznesowym, a w razie potrzeby udziela wskazówek i wprowadza w odniesieniu do ogólnych udogodnień bankowych i finansowych. Green Motion ma silne relacje bankowe z oddziałami franczyzowymi Natwest / RBS, Lloyds TSB i HSBC.

Szkolenie i rozwój

Szkolenie jest w czołówce systemu franczyzowego Green Motion. Franczyzy korzystają z pełnego zakresu usług szkoleniowych, które zostały opracowane w celu spełnienia różnych wymagań dzisiejszego rynku biznesowego.

Zanim rozpoczniesz własną działalność franczyzową Green Motion, będziesz cieszyć się treningiem z istniejącą lokalizacją franczyzową Green Motion w Wielkiej Brytanii, dając Ci rzeczywiste i praktyczne doświadczenie.

 • Operacyjne (kurs podstawowy)
 • Obsługa klienta
 • Środowiskowy
 • Systemy lokalizacji
 • Systemy internetowe i cenowe
 • Wstęp do rozpoczęcia
 • Marketing oddziałowy
 • Sprzedaż
 • Rozwój biznesu
 • Flota
 • Ubezpieczenie
 • Ochrona

Zarządzanie dostawami i flotą pojazdów

Wraz ze wzrostem marki Green Motion na całym świecie, zaczynają się skupiać siły nabywcze.

Jako franczyzobiorca Green Motion, będziesz cieszyć się lepszymi dostawami z niektórymi z wiodących producentów samochodów na świecie, w tym Volkswagen, Hyundai, Fiat i Alfa Romeo, Skoda, Nissan, Toyota, Honda i Lexus.

Co w kwestii technologii informacyjnej i systemu rezerwacji?

Systemy informatyczne i marketing

Silna komunikacja i systemy stanowią podstawę strategii Green Motion. W branzy działamy w systemie online - GreenRes - który jest narzędziem zarządzania odpowiedzialnym za kontrolę codziennej eksploatacji lokalizacji pod kątem wykorzystania, danych klientów i generowania umów najmu oraz dokumentacji.

Green Motion Vehicle Rental oferuje zalety pełnego internetowego i bezpiecznego obiektu transakcyjnego zarówno klientom detalicznym, jak i korporacyjnym, umożliwiając im zarezerwowanie, opłacenie i monitorowanie rezerwacji online.Green Motion prowadzi globalną witrynę internetową obejmującą wszystkie operacje w kraju - www.greenmotion.com. Dodatkowo działamy na brytyjskiej stronie internetowej www.greenmotion.co.uk.

Również w Wielkiej Brytanii każda franczyza korzysta ze swojej własnej indywidualnej lokalnej witryny internetowej (mikro-stronie internetowej) umożliwiającej każdej konkretnej franczyzie reklamowanie usług własnego oddziału.

Każdy kraj ma obowiązek prowadzić własną "krajową" witrynę Green Motion.

Co w przypadku gdybyśmy potrzebowali pomocy?

Wsparcie operacyjne

Aby zapewnić ciągłość sprawnego funkcjonowania i rozwoju każdej lokalizacji Green Motion, nasz wysoko rozwinięty zespół operacyjny jest pod ręką, aby zapewnić wsparcie i pomoc w miarę potrzeb.

Każda lokalizacja jest monitorowana centralnie, przechwytując ważne dane operacyjne, w tym wykorzystanie floty, zużycie pojazdów, przestoje w ruchu, źródło przychodów i przychody.

W jaki sposób mogę aplikować?

Jak złożyć wniosek

Aby kontynuować podróż po ocenie korzyści płynących z założenia właściciela i operatora franczyzy Green Motion, poprosimy Cię o kliknięcie przycisku poniżej i wypełnienie odpowiedniego formularza wniosku.

Po otrzymaniu zgłoszenia zostanie ono przetworzone i po pomyślnym przeglądzie zostaniesz zaproszony do udziału na peła prezentacje franczyzowa w Green Motion, co daje możliwość dalszej oceny korzyści związanych z posiadaniem franczyzy Green Motion.