Korporacyjne Konta Wypożyczania Samochodów z Green Motion

Green Motion

Wiele odpowiedzialnych firm interesuje się takimi kwestiami, jak wykorzystanie "zielonej energii" oraz recyklingu. Natomiast kwestie dbania o czystość naszej planety dotychczas nie były poruszane w żadnej firmie zajmującej się wypożyczaniem samochodów osobowych i dostawczych, aż do teraz!

Zostań partnerem korporacyjnym Green Motion

Wybierając firmę Green Motion jako partner wynajmu pojazdów, Twoja firma ma teraz rzeczywistą szansę, aby pozytywnie wpłynąć na redukcję emisji dwutlenku węgla.

Flota firmy Green Motion jest wyjątkowa, ponieważ posiada szeroki wachlarz pojazdów wyposażonych w technologie niskiego poziomu emisji CO2, w tym napęd hybrydowy, elektryczny czy też specjalny filtr oleju napędowego. Dzięki temu za każdym razem, gdy Twoja firma wynajmuje pojazd, masz pewność, że aktywnie zmniejszasz emisję dwutlenku węgla, tym samym przyczyniając się do zmniejszenia skutków globalnej zmiany klimatu.

Współpraca z Green Motion stanowi korzystny kompromis ponieważ oprócz ochrony środowiska korzystać możesz ze znakomitych marek takich producentów, jak Volkswagen, BMW, Citroen, Honda, Toyota i Lexus ciesząc się wszystkimi zaletami i usługami standardowej wypożyczalni takimi jak:

  • W pełni wyszkolony i oddany zespół ds. Obsługi centralnej pod ręką zapewnia natychmiastową odpowiedź
  • Dostęp do raportowania online (w tym rozliczeń), wykorzystania i rodzaju pojazdów oraz informacji na temat gospodarki i emisji
  • Bardzo konkurencyjne ceny
  • Wydawanie aut I ich odbiór
  • Kompleksowe I własne (COI-Company’s Own Insurance) opcje ubezpieczenia
  • Usługi poza godzinami pracy zajmują się nieoczekiwanymi sytuacjami kryzysowymi
  • Prywatna usługa świadczona przez nasze wysoce doświadczone i zaangażowane miejsca franczyzowe
  • Spokój ducha dzięki pełnemu członkostwu w BVRLA

Dziękujemy za rozważenie Green Motion jako swojej ekologicznej opcji wynajmu samochodów.

Zgłoś się do korporacyjnego konta