Korporacyjne Konta Wypożyczania Samochodów z Green Motion

Green Motion

Wiele odpowiedzialnych firm interesuje się takimi kwestiami, jak wykorzystanie "zielonej energii" oraz recyklingu. Natomiast kwestie dbania o czystość naszej planety dotychczas nie były poruszane w żadnej firmie zajmującej się wypożyczaniem samochodów osobowych i dostawczych, aż do teraz!

Zostań partnerem korporacyjnym

Wybierając firmę Green Motion jako partner wynajmu pojazdów, Twoja firma ma teraz rzeczywisty wybór, aby natychmiast i pozytywnie wpłynąć na redukcję emisji dwutlenku węgla.

Flota firmy Green Motion jest wyjątkowa, ponieważ posiada szeroki wachlarz pojazdów wyposażonych w technologie niskiego poziomu emisji CO2, w tym hybrydowy, elektryczny i specjalny filtr oleju napędowego, a co za tym idzie, za każdym razem, gdy Twoja firma wynajmuje pojazd, jesteś spokojny. Z Green Motion aktywnie zmniejszasz emisję dwutlenku węgla w swojej firmie, tym samym przyczyniając się do zmniejszenia skutków globalnej zmiany klimatu.

Praca z Green Motion również nie stanowi kompromisu dla Twojej firmy. Oprócz znakomitych marek takich producentów, jak Volkswagen, BMW, Citroen, Honda, Toyota i Lexus, będziesz cieszyć się wszystkimi normalnymi korzyściami i usługami związanymi z krajową wypożyczalnią.

  • W pełni wyszkolony i oddany zespół ds. Obsługi centralnej pod ręką zapewnia natychmiastową odpowiedź
  • Dostęp do raportowania online (w tym rozliczeń), wykorzystania i rodzaju pojazdów oraz informacji na temat gospodarki i emisji
  • Bardzo konkurencyjne ceny
  • Wydawanie aut I ich odbiór
  • Kompleksowe I własne (COI-Company’s Own Insurance) opcje ubezpieczenia
  • Usługi poza godzinami pracy zajmują się nieoczekiwanymi sytuacjami kryzysowymi
  • Prywatna usługa świadczona przez nasze wysoce doświadczone i zaangażowane miejsca franczyzowe
  • Spokój ducha dzięki pełnemu członkostwu w BVRLA

Dziękujemy za rozważenie Green Motion jako swojego zielonego samochodu i wynajmu samochodów.

Zgłoś się do korporacyjnego konta