Nasze samochody przyjazne środowisku

Green Motion dokłada wszelkich starań, aby klienci mieli możliwość wynajmu samochodów, które oferują najnowsze technologie w zakresie niskich emisji CO2, przy jednoczesnym korzystaniu z wysokiej oszczędności paliwa.

Wypożyczalnia samochodów Green Motion współpracuje ściśle z niektórymi z najbardziej znanych producentów silników na świecie, w tym Volkswagen, Citroen, Toyota, Honda, Lexus i BMW dzięki czemu jest w stanie wynajmować pojazdy posiadające najnowocześniejsze technologie środowiskowe.

Starannie dobieramy pojazdy od każdego z naszych partnerów, co pozwala nam oferować szeroki wybór aut, od małych samochodów miejskich po samochody luksusowe, dając przy tym naszym klientom możliwość redukcji emisji CO2.

Wielu producentów skoncentrowało swoje wysiłki na rzecz poprawy efektywności swoich pojazdów na małych samochodach z silnikiem Diesla i osiągnęło bardzo imponujące dane, zarówno w odniesieniu do emisji CO2, jak i oszczędności paliwa. Filtr cząstek stałych silnika wysokoprężnego odgrywa znaczną rolę w poprawie sprawności tych pojazdów i ograniczeniu zanieczyszczeń cząstkami stałymi, co zmniejsza masę pojazdu i technologię silnika zatrzymania. W flocie Green Motion jest wiele tych pojazdów, w tym: The Peugeot 108 1.2 VTI – 99 g/Km The Peugeot 208 1.4 HDI – 98 g/Km The Peugeot 308 1.6 HDI – 93 g/Km The Golf 1.6 TDI – 99 g/Km The Honda Civic i - DTEC – 94g /Km The Hyundai i30 CRDI Blue Drive Active – 97g/Km

Technologia pojazdów hybrydowych

Rewolucyjny system hybrydowy to inteligentna kombinacja silnika elektrycznego i benzynowego lub wysokoprężnego, co zapewnia dobre osiągi, znakomitą oszczędność paliwa i wyjątkową świadomość ekologiczną.

Silniki hybrydowe są zwykle mniejsze od ich odpowiedników w pojazdach konwencjonalnych, ponieważ uzyskują pomoc z jednostki akumulatorowej podczas jazdy na wzniesieniach i dynamicznego przyspieszania.

Pojazdy hybrydowe często również odzyskują energię podczas hamowania wykorzystując ją do ładowania jednostki akumulatorowej.

Green Motion posiada w ofercie samochody hybrydowe takie jak Toyota Prius i Toyota Auris dostępne do wynajmu w wybranych oddziałach.

Technologia Pojazdów Elektrycznych

Samochód taki zasilany jest wyłącznie silnikiem elektrycznym, bez wsparcia silnika benzynowego czy diesel. Z zewnątrz niemal nie do odróżnienia od pojazdów z napędem konwencjonalnym. Ich znamienną cechą jest bardzo cicha praca.

Samochody elektryczne zwolnione są z licznych opłat drogowych, w wielu miejscach mogą być bezpłatnie ładowane i wydzielają znikome ilości CO2. To wszystko przyczynia się do znacznych oszczędności w ciągu cyklu życia pojazdu, działając równocześnie z korzyścią dla środowiska.

Green Motion posiada w ofercie samochody elektryczne z modelu Nissan Leaf dostępne do wynajmu w wybranych oddziałach.

Zarezerwuj teraz!

Wynajmij samochód przyjazny środowisku w :location - zużyj mniej paliwa, oszczędź pieniądze, pomóż ocalić planetę!