Nowe samochody przyjazne środowisku

Green Motion dokłada wszelkich starań, aby klienci mieli możliwość wynajmu samochodów, które oferują najnowsze technologie w zakresie niskich emisji CO2, przy jednoczesnym korzystaniu z wysokiej oszczędności paliwa.

Wypożyczalnia samochodów Green Motion współpracuje ściśle z niektórymi z najbardziej znanych producentów silników na świecie, w tym Volkswagen, Citroen, Toyota, Honda, Lexus i BMW dzięki czemu jest w stanie wynajmować pojazdy posiadające najnowocześniejsze technologie środowiskowe.

Starannie dobieramy pojazdy od każdego z naszych partnerów, co pozwala nam oferować szeroki wybór aut, od małych samochodów miejskich po samochody luksusowe, dając przy tym naszym klientom możliwość redukcji emisji CO2.

Wielu producentów skoncentrowało swoje wysiłki na rzecz poprawy efektywności swoich pojazdów na małych samochodach z silnikiem Diesla i osiągnęło bardzo imponujące dane, zarówno w odniesieniu do emisji CO2, jak i oszczędności paliwa. Filtr cząstek stałych silnika wysokoprężnego odgrywa znaczną rolę w poprawie sprawności tych pojazdów i ograniczeniu zanieczyszczeń cząstkami stałymi, co zmniejsza masę pojazdu i technologię silnika zatrzymania.

Technologia pojazdów hybrydowych

Technologia Pojazdów Elektrycznych

Zarezerwuj teraz!

Wynajmij samochód przyjazny środowisku w :location - zużyj mniej paliwa, oszczędź pieniądze, pomóż ocalić planetę!