Nasze samochody przyjazne

Green Motion dokłada wszelkich starań, aby klienci mieli możliwość wynajmu samochodów, które oferują najnowsze technologie w zakresie niskich emisji CO2, przy jednoczesnym korzystaniu z doskonałej oszczędności paliwa.

Wypożyczalnia samochodów Green Motion współpracuje ściśle z niektórymi z najbardziej znanych producentów silników na świecie, w tym Volkswagen, Citroen, Toyota, Honda, Lexus i BMW i jest w stanie wynająć pojazdy, które posiadają najnowocześniejsze technologie środowiskowe.

Starannie dobieramy pojazdy od każdego z naszych partnerów, które pozwolą nam oferować wybór pojazdów w dowolnym zakresie, od małych samochodów miejskich po samochody luksusowe, które dają naszym klientom możliwość redukcji emisji CO2.

Wielu producentów skoncentrowało swoje wysiłki na rzecz poprawy efektywności swoich pojazdów na małych samochodach z silnikiem Diesla i osiągnęło bardzo imponujące dane, zarówno w odniesieniu do emisji CO2, jak i oszczędności paliwa. Filtr cząstek stałych silnika wysokoprężnego odgrywa znaczną rolę w poprawie sprawności tych pojazdów i ograniczeniu zanieczyszczeń cząstkami stałymi, co zmniejsza masę pojazdu i technologię silnika zatrzymania. W flocie Green Motion jest wiele tych pojazdów, w tym: The Peugeot 108 1.2 VTI – 99 g/Km The Peugeot 208 1.4 HDI – 98 g/Km The Peugeot 308 1.6 HDI – 93 g/Km The Golf 1.6 TDI – 99 g/Km The Honda Civic i - DTEC – 94g /Km The Hyundai i30 CRDI Blue Drive Active – 97g/Km

Technologia pojazdów hybrydowych

Rewolucyjny system hybrydowy to inteligentna kombinacja silnika elektrycznego i benzyny lub silnika wysokoprężnego, co zapewnia dobre osiągi, znakomitą oszczędność paliwa i wyjątkową świadomość ekologiczną.

Silniki hybrydowe są zwykle mniejsze od pojazdów konwencjonalnych, ponieważ uzyskują pomoc z jednostki akumulatorowej podczas jazdy na wzgórzu lub przyspieszają szybko.

Pojazdy hybrydowe często odzyskują energię hamowania i wykorzystują ją do ładowania akumulatora. Green Rental oferuje zaoferowane samochody Toyota Prius i Toyota Auris na wynajem w wybranych branżach.

Istnieje wiele pojazdów hybrydowych dostępnych na rynku brytyjskim, wśród głównych modeli są: Vauxhall Ampera, przedłużacz Range BMW i3, Mitsubishi Outlander PHEV, Toyota Prius, Toyota Yaris Hybrid i Peugeot 508 RXH. Rewolucyjny Hybrydowy system to inteligentna kombinacja silnika elektrycznego i benzyny lub silnika wysokoprężnego, co zapewnia dobre osiągi, znakomitą oszczędność paliwa i wyjątkową świadomość ekologiczną.

Technologia pojazdów elektrycznych

Samochód elektryczny jest zasilany wyłącznie silnikiem elektrycznym, a nie silnikiem benzynowym lub dieslowskim. Z zewnątrz prawdopodobnie nie masz pojęcia, że samochód jest elektryczny. Kiedy prowadzisz samochód elektryczny, często jedyną rzeczą, która zawiadamia cię o jego prawdziwym charakterze jest jego milczenie.

Samochody elektryczne, bez zerowej opłaty drogowej i zerowy podatek drogowy, są ciche i wolne od zanieczyszczeń. Wszystkie te "zera" pomagają w znacznej oszczędności w całym okresie życia pojazdu, przy zbliżeniu do zera wpływu na środowisko.

Wielu producentów wprowadziło samochody elektryczne na rynek brytyjski. Wśród głównych modeli dostępne są: BMW i3, VW e-up!, Renault ZOE, Nissan Leaf, Smart ForTwo ED i Mitsubishi iMiEV

Ta dostępność prawdopodobnie wzrośnie z upływem czasu, ponieważ pojazdy te zyskują akceptację społeczną, a infrastruktura ładowania rozwija się.

Green Rental Vehicle Vehicle ma pojazdy elektryczne Nissan Leaf dostępne do wynajęcia w wybranych branżach.

Zarezerwuj teraz!

Wynajmij samochód przyjazny środowisku w :location - zużyj mniej paliwa, oszczędź pieniądze, pomóż ocalić planetę!